Views Showcase (6.x-1.0-beta3) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: None
ast: Nengún

en: Navigation
ast: Navegación

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
