Views Showcase (6.x-1.0-beta3) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: None
cs: Žádné

en: Navigation
cs: Navigace

en: Random
cs: Náhodný

en: <None>
cs: <Nic>
