Views Showcase (6.x-1.0-beta3) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: None
sk: Žiadne

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Random
sk: Náhodný

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: <None>
sk: <Žiadne>
