Views Showcase (6.x-1.0-beta4) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: None
ru: Нет

en: Views
ru: Представления

en: Random
ru: Случайно

en: Left
ru: Левый

en: Right
ru: Правый

en: Timeout
ru: Время ожидания

en: <None>
ru: <не выбрано>

en: Skin
ru: Тема

en: Title field
ru: Заголовок полей
