Views Showcase (6.x-2.0-beta1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: None
km: គ្មាន

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ
