Views Showcase (6.x-2.0-beta1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ
