Views Showcase (6.x-2.0-beta1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: None
nn: Ingen

en: Navigation
nn: Navigering
