Views Showcase (6.x-2.1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: None
bg: Не

en: Views
bg: Изгледи

en: Navigation
bg: Навигация

en: Right
bg: Дясно
