Views Showcase (6.x-2.1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: None
et: Puudub

en: Views
et: Vaated

en: Field ID
et: Välja ID

en: Navigation
et: Menüü

en: Random
et: Juhuslik

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Skin
et: Kujundus
