Views Showcase (6.x-2.1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: None
fa: هیچ

en: Views
fa: نماها

en: Field ID
fa: شناسه فیلد

en: Navigation
fa: پیمایش

en: Random
fa: تصادفی

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Skin
fa: پوسته
