Views Showcase (6.x-2.1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે
