Views Showcase (6.x-2.1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: None
hr: Nema

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Random
hr: Nasumično

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni
