Views Showcase (6.x-2.1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Navigation
kn: ನ್ಯಾವಿಗೇಶನ್

en: Random
kn: ಮನಸ್ಸಿಗೆ ಬಂದಂತೆ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Timeout
kn: ಕಾಲಾವಕಾಶ ಮುಗಿದಿದೆ
