Views Showcase (6.x-2.2) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: None
az: Yoxdur

en: Views
az: Görünüşlər

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Random
az: Təsadüfi

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Title field
az: Başlıq sahəsi
