Views Showcase (6.x-2.2) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: None
bo: མེད།

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: Random
bo: ངེས་མེད

en: Left
bo: གཡོན

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: <None>
bo: <ཅི་ཡང་མེད་པ།>
