Views Showcase (6.x-2.2) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: None
ca: Cap

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Random
ca: Aleatori

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Installed
ca: Instal·lat

en: <None>
ca: <Cap>

en: Skin
ca: Aparença

en: Title field
ca: Camp títol
