Views Showcase (6.x-2.2) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: None
cy: Dim

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Not installed
cy: Heb ei osod

en: Random
cy: Ar hap

en: <None>
cy: <Dim>
