Views Showcase (6.x-2.2) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: None
de: Keine

en: Views
de: Ansichten

en: Not installed
de: Nicht installiert

en: Random
de: Zufall

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: Installed
de: Installiert

en: Timeout
de: Zeitüberschreitung

en: <None>
de: - Keine -

en: Title field
de: Titelfeld
