Views Showcase (6.x-2.2) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: None
fi: Ei mitään

en: Views
fi: Näkymät

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Random
fi: Satunnainen

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Installed
fi: Asennettu

en: Timeout
fi: Aikakatkaisu

en: <None>
fi: <Ei valintaa>

en: Skin
fi: Ulkoasu

en: Title field
fi: Otsikkokenttä
