Views Showcase (6.x-2.2) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: None
fr: Aucun(e)

en: Views
fr: Vues

en: Not installed
fr: Non installé

en: Random
fr: Au hasard

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: Installed
fr: Installé

en: Timeout
fr: Temps limite

en: <None>
fr: -Aucun-

en: Skin
fr: Habillage

en: Title field
fr: Champ titre
