Views Showcase (6.x-2.2) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: None
gl: Ningún

en: Views
gl: Vistas

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Random
gl: Aleatorio

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Installed
gl: Instalado

en: Skin
gl: Tema

en: Title field
gl: Campo de título
