Views Showcase (6.x-2.2) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: None
he: ללא

en: Views
he: היבטים

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Random
he: אקראי

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Installed
he: מותקן

en: <None>
he: <ללא>

en: Skin
he: עיצוב

en: Title field
he: שדה כותרת
