Views Showcase (6.x-2.2) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: None
hi: कोई नहीं

en: Views
hi: द्रश्य

en: Not installed
hi: स्थापित नहीं

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: Installed
hi: संस्थापित

en: <None>
hi: <कोई नहीं>
