Views Showcase (6.x-2.2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: None
is: Engin

en: Views
is: Gagnasýn

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri
