Views Showcase (6.x-2.2) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Yes
it: Sì

en: None
it: Nessuno

en: Views
it: Viste

en: Not installed
it: Non installato

en: Random
it: Casuale

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: Installed
it: Installato

en: <None>
it: <Nessuno>

en: Skin
it: Tema grafico

en: Title field
it: Titolo del campo
