Views Showcase (6.x-2.2) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: None
ja: なし

en: Views
ja: ビュー

en: Not installed
ja: 未インストール

en: Random
ja: ランダム

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Installed
ja: インストール済み

en: <None>
ja: <なし>

en: Skin
ja: スキン

en: Title field
ja: タイトルフィールド
