Views Showcase (6.x-2.2) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: None
jv: Nihil

en: Views
jv: View

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Installed
jv: Dipasang

en: <None>
jv: <Kosong>
