Views Showcase (6.x-2.2) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: None
ku: هیچ

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: Random
ku: هەرەمەکی

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە
