Views Showcase (6.x-2.2) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: None
lt: Joks

en: Views
lt: Vaizdai

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Installed
lt: Įdiegta

en: <None>
lt: -Joks-

en: Title field
lt: Pavadinimo laukelis
