Views Showcase (6.x-2.2) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: None
lv: Nav

en: Views
lv: Skati

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Random
lv: Nejaušs

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Installed
lv: Instalēts

en: Title field
lv: Virsraksta lauks
