Views Showcase (6.x-2.2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: None
mn: Байхгүй

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Not installed
mn: Суулгаагүй

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
