Views Showcase (6.x-2.2) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: None
nl: Geen

en: Views
nl: Overzichten

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Random
nl: Willekeurig

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Timeout
nl: Time-out

en: <None>
nl: - Geen -

en: Skin
nl: Uiterlijk

en: Title field
nl: Titelveld

en: Select the field that will be used as the title field, if one is required.
nl: Selecteer het veld dat gebruikt wordt als titelveld, indien toegepast.
