Views Showcase (6.x-2.2) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: None
pl: Brak

en: Views
pl: Widoki

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Random
pl: Losowo

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Timeout
pl: Czas oczekiwania

en: <None>
pl: <Brak>

en: Skin
pl: Skórka

en: Title field
pl: Pole tytułu
