Views Showcase (6.x-2.2) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: None
ru: Нет

en: Views
ru: Представление

en: Not installed
ru: Не установлено

en: Random
ru: Случайно

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Installed
ru: Установлено

en: Timeout
ru: Время ожидания

en: <None>
ru: <Нет>

en: Skin
ru: Обложка

en: Title field
ru: Поле "Заголовок"
