Views Showcase (6.x-2.2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: None
sl: Brez

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: Installed
sl: Nameščeno
