Views Showcase (6.x-2.2) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: None
sv: Ingen

en: Views
sv: Vyer

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Random
sv: Slumpvis

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Installed
sv: Installerad

en: <None>
sv: <Ingen>

en: Skin
sv: Skal

en: Title field
sv: Titelfält
