Views Showcase (6.x-2.2) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: None
tr: Hiçbiri

en: Views
tr: Görünümler

en: Not installed
tr: Kurulu değil

en: Random
tr: Rastgele

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Installed
tr: Kurulu

en: Timeout
tr: Zaman aşımı

en: Title field
tr: Başlık alanı
