Views Showcase (6.x-2.2) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: None
uk: Немає

en: Views
uk: Види

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Random
uk: Випадково

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Installed
uk: Встановлено

en: Timeout
uk: Час очікування

en: <None>
uk: <Нічого>

en: Skin
uk: Обкладинка

en: Title field
uk: Поле заголовку

en: Thumbnail field
uk: Поле мініатюри
