Views Showcase (6.x-2.2) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: None
vi: Không có

en: Not installed
vi: Chưa được cài đặt

en: Random
vi: Ngẫu nhiên

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Installed
vi: Đã cài đặt

en: <None>
vi: <Không>

en: Skin
vi: Giao diện cho trình soạn thảo
