Views Showcase (6.x-2.3) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: None
ar: لا شيء

en: Views
ar: الرؤى

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Random
ar: عشوائي

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Installed
ar: مثبت

en: Title field
ar: حقل العنوان
