Views Showcase (6.x-2.3) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Random
be: Выпадкова

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Installed
be: Усталявана

en: <None>
be: -няма-
