Views Showcase (6.x-2.3) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: None
bs: Nijedan

en: Navigation
bs: Navigacija

en: Not installed
bs: Nije instalirano

en: <None>
bs: <Nijedan>
