Views Showcase (6.x-2.3) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: None
da: Ingen

en: Field ID
da: Felt ID

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Random
da: Tilfældig

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Installed
da: Installeret

en: <None>
da: -Ingen-

en: Title field
da: Titelfelt
