Views Showcase (6.x-2.3) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: None
eo: Neniu

en: Views
eo: Vidoj

en: Navigation
eo: Navigado

en: Not installed
eo: Ne instalita
