Views Showcase (6.x-2.3) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: None
eu: Bat ere ez

en: Views
eu: Bistak

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Random
eu: Ausazkoa

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Installed
eu: Instalatuta

en: <None>
eu: <Ezer ez>

en: Title field
eu: Izenburu eremua
