Views Showcase (6.x-2.3) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: Left
hy: Ձախ

en: Installed
hy: Տեղադրված
