Views Showcase (6.x-2.3) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Content
id: Konten

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: None
id: Tiada

en: Views
id: View

en: Field ID
id: ID bidang

en: Navigation
id: Navigasi

en: Not installed
id: Tidak terinstal

en: Random
id: Acak

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Installed
id: Terinstal

en: Skin
id: Kulit

en: Title field
id: Judul bidang
