Views Showcase (6.x-2.3) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Navigation
kk: Навигация

en: Not installed
kk: Орнатылмаған
