Views Showcase (6.x-2.3) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Views
ps: ليدنې

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Random
ps: ناټاكلى

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Installed
ps: لګول شوي

en: Title field
ps: سرليک ډګر
