Views Showcase (6.x-2.3) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: None
pt: Nenhum

en: Field ID
pt: ID do campo

en: Navigation
pt: Navegação

en: Not installed
pt: Não instalado

en: Random
pt: Aleatório

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Installed
pt: Instalado

en: Timeout
pt: Tempo esgotado

en: <None>
pt: -Nenhum-

en: Title field
pt: Campo de título
